Stáhněte si PDF zdarma a

3 KROKY, JAK SKONCOVAT S NEJČASTĚJŠÍMI
TĚHOTENSKÝMI PROBLÉMY

  • Nízký krevní tlak
    Už žádné kolapsy a motání hlavy. Tři vyzkoušené techniky.
  • Křeče v lýtkách
    Už žádné noční křeče.
  • Zácpa
    Zkoncujte s ní! Vaše tělo si zaslouží zbavovat se toxinů pravidelně.
Přístup k PDF obdržíte na svůj email. Kliknutím na tlačítko udělujete souhlas zpracování vašich osobních údajů podle těchto zásad.

Co se v PDF dozvíte

K těhotenství žádné "běžné obtíže" nepatří! Nenechte si namluvit, že to tak je, žo to prostě musíte přetrpět. Získáte efektivní tříkrokový návod, jak se zbavit tří nejčastějších potíží, které s těhotnými ženami většinou nikdo neřeší.

Nízký krevní tlak

Nízký krevní tlak se nepovažuje za nemoc, ale dovede znepříjemnit život. Skoncujte s ním a budete se cítit lépe!

Křeče v lýtkách

Nepříjemné probuzení většinou uprostřed noci. Tělo nám říká, že mu něco chybí. Zkuste mu pomoci přírodní cestou!

Zácpa

A jéje, tak toto je trochu choulostivé téma... Ale věřte, že Vás nemusí trápit a VAše tělo může fungovat, jak potřebuje.

Co říkají klientky

Hledala jsem ženu - porodní asistentku - která je vzdělaná, zkušená, zároveň důvěřuje ženské síle a porod vnímá jako přirozený fyziologický proces. Našla jsem Petru Kratochvílovou. Jsem za to vděčná. Díky ní jsem mohla porodit své třetí i čtvrté dítě podle svých představ - přirozeně, bez zbytečných zásahů - zcela ve své síle. Přestože jsem matka více dětí, velmi jsem ocenila i Petřinu kontrolu a rady v šestinedělí. Všem ženám bych přála možnost dopřát si péči této komunitní porodní asistentky od začátku těhotenství až po konec šestinedělí. Děkuji. Děkuji. Děkuji.imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.
Radka
Petra mi byla během těhotenství oporou hlavně díky tomu, že jsem měla možnost s ní konzultovat věci, na které v ordinaci gynekologa nebyl prostor. Velmi jsem ocenila, že i ve vypjaté situaci dokázala zachovat klid, který se jí povedl přenést také na mě. Často se v myšlenkách vracím k porodu mého druhého syna, byl to úžasný zážitek. Diky moc, Peťo, za profesionální a zároveň velmi lidský a citlivý přístup v době kdy jsem to hodně potřebovala.imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.
Jana